Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року, ввійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Надто дорого заплатили ми і платимо за Чорнобиль. Катастрофа на ЧАЕС до цих пір залишається єдиною з привласненим 7-м рівнем небезпеки. Напевно, практично всім відомо, що аварія на ЧАЕС – катастрофа, яку можна назвати глобальною. Але мало хто знає, що ця аварія вважається найбільшою техногенною катастрофою, якій привласнений сьомий рівень за Міжнародною шкалою ядерних подій (INES).
До 30-их роковин Чорнобильської трагедії у школі проведено тематичну лінійку, показ фільму "Чорні дзвони Чорнобиля", учнівську конференцію для старшокласників "Чорнобиль: маловідомі факти", організовану вчителями Плужнік С.В. та Коновалюк Л.Л.
Бібліотекарями шкільної та сільської бібліотек Артюх А.М., Горлач Т.Й. разом з директорами Білокриницького БК Білою К.С. та Кар'єрського БК Шварек В.О. проведено захід "Чорнобильська трагедія" на який було запрошено голову селищної ради Сидора В.М. - ліквідатора Чорнобильської аварії.
Під час заходів школярі дізналися про трагедію, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції, яка забрала життя багатьох людей, зламала долі, лишила домівок і назавжди залишила болючу рану в наших серцях. Учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя врятували наше майбутнє.
|