Вітаю Вас Гость | RSS
Білокриницький опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Меню сайту
...
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода

Проект "Я маю право"


Реалізація Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» з січня по березень 2018 року в Білокриницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до указу Президента Украни №361/2017 року «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»», та відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р « Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках та наказу Міністерства юстиції України від 16 серпня 2017 року № 2611/5 «Про реалізацію проекту «Я маю право!», а також методичних рекомендацій Великоолександрівського відділу освіти від 09.01.2018 №01-17-04, повідомляємо, що серед учнів Білокриницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів здійснюється вровадження Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» 
Сучасне суспільство потребує такої форми політичної організації, яка б забезпечувала розкриття творчого потенціалу людини. Це можливо лише за умови вільного, демократичного устрою, де діють закони правової держави. Основою демократичного ладу в правовій державі є людина, для якої демократія є природним середовищем задоволення її особистих та суспільних запитів.
Право існує для того, щоб ми успішніше трудились, були щасливими, захищеними від свавілля і насильства, щоб ми відчували себе громадянами країни, що володіють всією повнотою прав, свобод та обов'язків. Воно адресоване всім нам, і, отже, чим повніші і глибші наші правові знання, тим багатша наша правова культура, тим більше у нас можливостей зайняти активну громадянську позицію.
Оволодівши в шкільні роки основами правових знань, учні протягом усього свого подальшого життя будуть збільшувати їхній обсяг, поглиблювати їх, тісніше зв'язувати з життям, з трудовою і суспільною практикою. 
Для реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів розробила та впроваджує програму „Школа правових взаємин”.
В результаті проведеної роботи правопросвітницького проекту „Я МАЮ ПРАВО” ми прагнемо: - щоб учень усвідомив, що він це особистість, якому притаманні почуття гордості за свою родину, школу, Батьківщину; яка здатна само реалізовуватися, самостверджуватися і самовдосконалюватися протягом усього життя; свідомо ставиться до своїх прав і обов’язків перед суспільством та державою; вміє свідомо користуватися правами, має бажання керувати своїм життям здійснюючи моральний вибір розвиваючи власні громадські якості.
Кожен місяць присвячений певній тематиці. 
В січні з 15.01. – 31.01. школа працювала над темою «Я – людина», що в собі передбачала визначення та усвідомлення дитиною власних особистісних якостей емоційного світу, самооцінка потреб, визначення власної позиції в системі життєвих цінностей, підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах. Заходи сприяли формуванню та розвитку у учнів почуття особистої гідності, самоповаги; усвідомлення цінностей життя через розуміння власної неповторності, визначення сенсу свого буття; розвиток дитини, підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах.
В лютому з 01.02. – 28.02. – «Я і моя сім’я.», що сприяло формуванню сімейних відносин сім’ї умов для особистісного росту та розвитку дитини через відродження сімейних традицій, укріплення сімейних цінностей, підвищенню інтелектуального і культурного рівня учнів. Передбачені заходи виховують шанобливе ставлення до родини, сімейних традицій; сприяли усвідомлення в учнів того, що сім’я – це унікальне середовище в якому кожна людина знаходить захист, підтримку, можливості для творчого розвитку і самореалізації, а також формування в сім’ях позитивного відношення до активної суспільної та соціальної діяльності дітей та батьків.
Протягом 01.03. – 24.03.– тематика заходів приділялася темі «Я і мої друзі», що добре відображається у школярів на основі формування навичок толерантного ставлення до інших людей на засадах поваги до їх прав та свобод. Завдання полягали в організації діяльності учнівського колективу; розвиток учнівського самоврядування; вироблення в учнів етичних норм моральних якостей; усвідомлення значення різниці та подібності між людьми у процесі розвитку міжособистісних стосунків; оволодіння навичками взаємодії з іншими та використання в спілкуванні з іншими різних комунікативних позицій.
У закладі за І квартал 2018 року вровадження Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» проводилися різноманітні бесіди, лекції, тренінги на правову тематику та зустрічі з працівниками поліції.

Форми роботи Кількість
Години спілкування (1-11 класи) 180
Анкетування 5
Тренінги 10
Зустрічі з працівниками поліції 2
Конкурси - виставки 3
Заходи 2
Мульти, -кінозали 8
Акції 1

Серед найцікавіших можна назвати наступні:

1. Година спілкування «Моє ім’я – вплив на моє життя». (Класний керівник 3 класу Михальченко Т.В.)
2. Година спілкування «Дозвілля моєї родини». (Класний керівник 2 класу Берегова П.М.)
3. Година спілкування «Ми всі різні та неповторні особистості але рівні у правах на життя, щастя, здоров'я» (Класний керівник 8 класу Коновалюк Л.Л.)
4. Ділова зустріч ««Я обираю професію». (10-11 класи класні керівники Кадученко С.О., Мальчиков О.Я. та представник Центру зайнятості Торлак О.М.)
5. Година спілкування «Колектив починається з мене». (Класний керівник 5 класу Кована Н.В.)
6. Конкурс – виставка «Умілі творчі рученята» (1-11 класи, вчителі початкових класів, вчителі трудового навчання)
7. Виховний захід «Я і кібербулінг» (Класний керівник 10 класу Кадученко С.О.)
8. Волонтерська акція «Творимо добро» (Адміністрація закладу)
9. Перегляд мультфільмів, кіно, -відеофільмів «Добро,дружба, взаєморозуміння, толерантність» (1 – 11 клас)

У школі проходять зустрічі з органами поліції. Такі зустрічі сприяють правовій культурі та правовій обізнаності учасників навчально-виховного процесу.
Серед проведених зустрічей у цьому навчальному році заслуговують на увагу наступні:
Дискусія між старшокласниками та представниками органів правопорядку, а саме: дільничим інспектором, старшим лейтенантом поліції Семенченком П.В. присвячена проблемі правопорушень та шляхам їх подолання. 
Присутні обговорили дану тематику, переглянули відеофільм про правопорушення серед неповнолітніх та прийшли до єдиної думки, що будь-які види негативних правочинів не повинні захмарювати їх життя, що потрібно бути вдумливими в своїх вчинках. 
Перегляд відеоролику «Відповідальність за скоєні злочини».

Вхід на сайт
Карта
Нас відвідали
Flag Counter
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Дит. гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Порадник батькам

http://bkrin52.ucoz.ua/poradnik_dlja_bat_kiv.pdf

Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Життя сайту